Kimler Başvurabilir?

Ülke genelinde lisede eğitim hayatına devam eden kendinde girişimci ruhu hisseden herkes katılabilir. Startup Weekend’e katılmak için ister fikrinizle tek başınıza isterseniz ekip arkadaşınızla başvurabilirsiniz. Oluşturulan ekipler minimum 3 kişi, maksimum 5 kişi olmalıdır. Önemli olan daha önceden gerçekleştirilmiş ya da geliştirme aşamasında olan bir fikirle yarışmamak.

Başvuru Bilgileri

Ön kayıt başvurularının alınması ve başvuruların değerlendirilmesi:  11 Şubat -11 Mart 2021
Başvuru sonuçlarının açıklanması ve kesin kayıt:  11 Mart 2021

•Tüm başvurular startup.anabilim.k12.tr adresinden doldurulan form  üzerinden değerlendirilecektir. Başvuru formu için tıklayınız.
•Ön kayıt formu doldurulduktan sonra ön kaydın yapıldığına dair bilgilendirme e-postası gönderilir. Başvurular organizasyon komitesi tarafından değerlendirilir.
Başvuru sonuçları açıklandıktan sonra katılımcıya kabul edildiğine dair bilgilendirme e-postası gönderilir veya telefonla aranır.

Organizasyon ücreti 80 TL dr. İş Bankası- TR 74000 64000 00112 26037 5224 IBAN numaralı Esra Özgür Özdemir hesabına ödeme yapılmalıdır. Dekontlarda katılımcı adı soyadı mutlaka yazılmalı, startup@anabilim.k12.tr adresine e-posta gönderilmelidir. Ödeme işlemi tamamlandıktan organizasyona kayıt işlemi başlatılacak ve kontenjana göre ilgili kişiye kesin kayıt işleminin yapıldığı ile ilgili bilgi verilecektir. Kontenjan kalmaması durumunda ücret aynı hesaba iade edilecektir.